XML feed na Shopify

Shopify aplikace která vytvoří všechny potřebné xml feedy pro produktové srovnávače a katalogy.

Jaké srovnávače a produktové katalogy podporujeme na shopify?

Zboží.cz

Zboží.cz je asi nejznámější český porovnávač zboží. Zákazníci mají možnost objednat si placenou reklamu (PPC), sledovat konverze, umožnit zákazníkům hodnotit e-shop a další služby.

Heureka (cz, sk)

Heureka.cz je momentálně českou jedničkou v porovnávání zboží napříč jednotlivými e-shopy, umožňuje placenou reklamu (PPC), měření konverzí a získání certifikátu Ověřeno zákazníky.

Google nákupy

Jedná se o srovnávač, který je přímo součástí vyhledávače Google. Jelikož je vše provázané, umožňuje Google propojení jednotlivých služeb, tedy např. AdWords (měření konverzí, reklamy).

Favi (cz, sk, pl, hu, it, se, hr, ho, …)

Favi je první virtuální obchodní galerie, zaměřená na bydlení. Zákazníci mají možnost sledovat, hodnotit a vybírat zboží dostupné v kamenných a internetových obchodech.

Facebook a Instagram

Nákupy přes Instagram a Facebook jsou logickým krokem, který napomáhá značkám zvyšovat prodeje. Jen v USA totiž sleduje některý z obchodů až polovina denně aktivních uživatelů a více než 200 milionů lidí navštíví instagramový profil značky minimálně jednou za den.

Instalace

Instalace je opravdu jednoduchá. Klikněte na odkaz „Nainstalovat“, který vás přesměruje do obchodu s aplikacemi na Shopify, kde stačí přidat aplikaci do vašeho obchodu.

Integrace a nastavení

Integrace je velmi jednoduchá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Your custom text © Copyright 2023. All rights reserved.